• Zlín Net, a.s. • Nad Stráněmi 5656 • 760 05 Zlín
 • zlinnet@zlinnet.cz
 • +420 576 771 801
 • Pronájem datových okruhů

  V rámci metropolitní optické sítě nabízí společnost Zlín Net pronájem digitálních okruhů za účelem provozu páteřní sítě, propojení lokalit nebo realizace přístupových bodů.

  Další informace

  Služba je určena telekomunikačním operátorům i lokálním poskytovatelům internetu. Je vhodným řešením pro poskytovatele vyžadující kvalitu, vysokou dostupnost a spolehlivost při zachování výhodné ceny.

 • Datové služby

  Poskytujeme bezpečné a spolehlivé datové služby pro všechny zákazníky, kteří potřebují propojení svých poboček nebo vyžadují přístup do sítě Internet.

  Další informace

  Společnost Zlín Net poskytuje optimální řešení datových služeb díky vynikající spolehlivosti a garanci služeb nejen prostřednictvím metropolitní optické sítě, která nabízí možnost výběru datové propustnosti od 1Mbit/s až do 10Gbit/s s garantovanou dostupností služeb SLA až 99,99%.

 • Výstavba a servis optických sítí

  Společnost Zlín Net, a.s. zajišťuje komplexní realizaci výstavby optických sítí včetně projektové dokumentace a záručního i pozáručního servisu.

  Další informace

  Chcete-li dosahovat vysokých přenosových rychlostí a přitom disponovat dostatečnou kapacitou nejen pro současnost, ale i pro budoucnost, využijte přenosu pomocí optického vlákna. Optická kabeláž je optimální pro propojení např. počítačových sítí, telefonních ústředen, kabelové televize, zabezpečovacích a kamerových systémů.

 • Pronájem FTTH infrastruktury

  V rámci metropolitní sítě nabízí Zlín Net ve vybraných lokalitách pronájem optických vláken technologií FTTH za účelem přenosu informací od operátora až k zákazníkovi.

  Další informace

  Nechcete se věnovat budování vlastní přístupové sítě na území Zlínského kraje? Využijte optické sítě společnosti Zlín Net. Služba je určena především telekomunikačním operátorům a lokálním poskytovatelům Internetu.

VÍTEJTE NA SERVERU
SPOLEČNOSTI ZLíN NET, a.s.

Zlín Net, a.s. je ryze česká společnost se zaměřením na poskytování služeb především telekomunikačním operátorům a lokálním poskytovatelům Internetu. Mezi poskytované služby patří zejména pronájem optických vláken, datových okruhů a v neposlední řadě také Internet a hlasové služby. Služby naší společnosti využívají také firmy s potřebou propojení jejich jednotlivých poboček a komunikačních uzlů nejen v rámci Zlína a Otrokovic. Zlín Net poskytuje zákazníkům optimální řešení datových služeb díky vynikající spolehlivosti a garanci služeb prostřednictvím metropolitní optické sítě.

24.01.
2019
Rozšiřujeme optickou infrastrukturu Statutárního města Zlín
MAN Zlín

V těchto dnech usilovně pracujeme na rozšíření metropolitní optické sítě pro Statutární město Zlín. Rozšíření se týká celkem 21 objektů převážně v okrajových částech Zlína jako je Štípa, Kostelec, Mladcová a další. Za pár měsíců tak bude mít Statutární město Zlín k dispozici optickou síť i ve školkách, školách a místních úřadovnách v těchto lokalitách. Hlavním přínosem bude převážně rychlejší a spolehlivější přenos dat mezi organizacemi města Jsme rádi, že se na takto významné zakázce můžeme podílej.

06.01.
2016
Telematický systém propojují optická vlákna

Telematický systém

Na konci roku 2015 jsme pro Statutární město Zlín realizovali napojení tabulí telematického systému, které budou informovat řidiče o dojezdových časech do různých lokalit města. Ve městě je celkem osm tabulí: čtyři dvouřádkové na příjezdových cestách a čtyři třířádkové blíže jeho středu. Ty nabídnou řidičům dvě možné trasy, byť Zlín leží v údolí řeky Dřevnice a mnoho alternativních cest nenabízí. Motoristé by měli mít přehled o plynulosti dopravy na všech výraznějších vjezdech do Zlína.

17.08.
2015
Připojujeme ŠKODA Motorsport na Barum Rally 2015
ŠKODA Motorsport

V rámci konání Barum Rally 2015 ve Zlíně, se společnost ŠKODA Motorsport rozhodla využít naší optické sítě pro připojení ŠKODA Motorsport Park a ŠKODA Motorsport Lounge. Nejen tato akce dokazuje kvalitu naší optické sítě a na ní poskytovaných služeb. Barum Czech Rally Zlín je dlouhodobě jednou z nejvýznamnějších motoristických akcí v České republice, v roce 2015 se pojede už popětačtyřicáté. Tradice zlínské soutěže úzce souvisí s popularitou rallysportu v této zemi, kvůli barumce se rok co rok na Zlínsko vydává několik desítek tisíc nadšených motoristických příznivců.

NAJDĚTE IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO VÁŠ REGION

NAPIŠTE NÁM A MY VÁM OBRATEM PŘIPRAVÍME MOŽNOSTI ...

Naše přednosti

Poskytujeme kvalitní telekomunikační služby, nejen na území Zlína a Otrokovic, prostřednictvím nejmodernější dostupné přenosové technologie - optické vlákno.

Jsme jediným operátorem ve Zlínském kraji, u kterého si můžete svobodně vybrat poskytovatele Internetu, televize a dalších telekomunikačních služeb podobně jako u poskytovatelů energie a plynu.

Naše možnosti

Pro připojení objektů využíváme nadzemních i podzemních optických tras.

Ve spolupráci s našimi partnery jsme schopni připojit váš objekt prakticky kdekoliv.